Teknoloji

e-Dönüşüm’de VakıfBank dönemi başlıyor

İşletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm e-dönüşüm çalışmaları artık VakıfBank’ta.

Yeni yüzü, yeni uygulama alanları ve yeni altyapısı ile e-Dönüşüm çalışmalarını devreye alan VakıfBank, kullanıcılara dijital kanallardan ulaşabilecekleri teknik donanım ile hızlı, sorunsuz ve ekonomik hizmet sunmaktadır.

Uzun yıllardır müşterilerini yenilikçi ürün ve hizmetlerle geleceğe taşıyan VakıfBank, yeni e-Dönüşüm Çalışmalarını devreye alarak işletmelere e-dönüşüm süreçlerinde pratik çözümler sunmaya devam ediyor.

VakıfBank; e-Fatura, e-Defter, e-Defter Saklama, e-Arşiv, e-Serbest Meslek Fişi, e-İrsaliye ve e-Müstahsil Fişi olmak üzere yedi çalışması sayesinde KOBİ’lerin yanı sıra kurumsal firmalara da mikro, ve küçük ölçekli işletmelerin e-Dönüşüm sürecini de yönetecek. VakıfBank, e-Dönüşüm Projesi ile işletmelerin belge takip sürecini kolaylaştıracak, saklama ve depolamadan kaynaklanan ek sorumluluklarda işletmelere birçok kolaylık sağlayacaktır.

VakıfBank, zorunlu e-Dönüşüm sürecinde işletmelerin en büyük destekçisi olacak.

Şirketler için 2010 yılında yürürlüğe giren e-Dönüşüm süreci, 2022 yılı için brüt satış hasılatı 3 milyon TL ve üzeri olan mükelleflerin ve müteakip hesap devirlerinin 1 Temmuz 2023 tarihine kadar e-Fatura programına geçişini zorunlu kılıyor. VakıfBank ise müşterilerine kapsamlı ve kullanıcı dostu bir arayüz sunmaktadır. teklifler. Sözün gerekliliği ile özellikle mali müşavirler, muhasebeciler ve şirketler, tüm kanallardan eş zamanlı olarak erişilebilen, ücretsiz e-Dönüşüm hizmetine VakıfBank altyapısı ve güvencesi ile erişebilecek. e-Dönüşüm sürecinden yararlanan şirketler, işletmelerinin iş yüklerini optimize edebilecek, finansal maliyetlerini azaltabilecek ve ücretsiz hizmet fırsatlarının yanı sıra büyük ölçüde rekabet avantajı elde edebilecektir.

Kurulduğu günden bu yana toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına yönelik çalışma ve hizmetler sunan VakıfBank, 69 yıllık tecrübesiyle e-Dönüşüm Projesi çerçevesinde müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya bir kez daha devam edecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

catak-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu