Haber

Önder Erdoğan’dan tepki: Ortaya çıkanlar buzdağının sadece görünen kısmı…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından önemli satır başları:

Milletimiz için varız. Biz milletimizle birlikte varız. Vatandaşlarımızın her sorununa çözüm bulmaya çalışmak görevimizdir.

TOGG RAKİPLERİNİ KISKANDIRIYOR

Devrim niteliğindeki bir araba gibi diri diri gömmeye çalıştıkları Togg, rakiplerini kıskandırmaya devam ediyor. Araçları fabrika yok dedikleri İtalya’dan gelen, hatta aracın üretim limitinin Bursa’da olmasını eleştiren Togg, her geçen gün artan üretim kapasitesiyle rakiplerini kıskandırmaya ve hazmı edilemeyenleri rahatsız etmeye devam ediyor. Akü fabrikamızın şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.

MUHALEFETE TEPKİ

Muhalefeti hizmet, çalışma ve yatırım düşmanlığı olarak gören beceriksiz hırslıları kendi sığ dünyalarında yalnız bırakıyoruz. 8 ay öncesine kadar Türkiye’yi birlikte yönetmekten bahsedenler bugün de birbirleriyle konuşmuyor, gece gündüz kavga ediyorlar.

Millete umut olarak ilan ettikleri Cumhurbaşkanlığı adayını siyasetten emekliye ayırdılar. Kemal Bey’e cüzamlı muamelesi yaptılar. Kendi aralarında paylaşım konusunda kavgaya tutuştular. Başta gençlerimizin siyaset kurumlarını manipüle etmesi olmak üzere millet olarak yüzümüzü kızartacak bir skandala tanık olmadığımız bir gün geçmiyor. Gerçekten üzücü günlerden geçiyoruz.

Kanaatimizce ortaya çıkanlar buzdağının sadece görünen kısmıdır. En büyük turp aslında heybededir. Tamamen siyaset mühendisliği ürünü bir proje olan Altı Masa kurgusunun organizatörleri eninde sonunda ortaya çıkacak.

Elbette siyasi rakiplerimizin kendilerini böyle bir duruma düşürmelerini istemiyoruz. Toplumumuzun belirli kesimlerinde yayılan karamsarlık dalgasının özellikle demokrasimiz açısından korkutucu olduğunu düşünüyoruz.

Ayrıntılar geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu